FAQs Complain Problems

समाचार

Officials

Photo Designation Section Phone
अम्बिकाप्रसाद चौलागाई प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कार्यालय प्रमुख 9852633111
त्रिबिक्रम पाेख्रेल सहायक (चौथो) वडा सचिव, ९ नं. वडा कार्यालय 9852640044
सुस्मिता प्रसाई सिटौला कम्प्युटर अपरेटर राजश्व शाखा 9862647170
प्रतिज्ञा थापा मगर राेजगार संयाेजक राेजगार सेवा केन्द्र 9806049735
पुष्कर खतिवडा बैद्य निरिक्षक आयुर्वेद शाखा 9852633420
दुर्गा देवी चापागाईं सि.अ.न.मि. निरिक्षक स्वास्थ्य सेवा शाखा 9815099127
निता नेपाल इन्जिनियर याेजना तथा प्राविधिक शाखा 9841973993
इन्द्र प्रसाद पाैडेल आन्तरिक लेखा परीक्षण अधिकृत आन्तरिक लेखा परीक्षण शाखा 9851086497
सुमित मगर शाखा अधिकृत सहकारी,महिला तथा बालबालिका शाखा 9851186698
चुडामणि निरौला प्रशासकीय अधिकृत प्रशासन शाखा,नगर कार्यपालिकाको कार्यालय 9842623191
देवी कुमारी लिम्बु पशु विकास अधिकृत पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा 9842627304
अनिल ठाकुर कविराज निरिक्षक आयुर्वेद शाखा 9852633322
केशव रिजाल स्वास्थ्य शाखा प्रमुख स्वास्थ्य शाखा 9852621014
रामचन्द्र घिमिरे लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा ९८५२६६५५०३
संगिता सिटौला एम.आइ.एस. अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना
राजु पोख्रेल एम.आइ.एस. अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना
समिता पराजुली फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना
प्रकाश पौडेल सहायक(पाचौँ) वडा सचिव,७ नं वडा कार्यालय 9841572268
गणेशप्रसाद सिटौला लेखा सहायक आर्थिक प्रशासन शाखा 9842628087
ताेयानाथ रेग्मी उप सचिव शिक्षा युवा तथा खेलकुद ९८४२६७८६६६
साैजन कटुवाल सहायक (चौथो) कर्मचारी प्रशासन शाखा,नगर कार्यपालिकाको कार्यालय 9801421333
जानुका कुँवर कार्यालय सहयाेगी ९८४२७५३२०६
टेकबहादुर तामाङ्ग कार्यालय सहयाेगी ९८४२६५२३४८
सस्मिता लुईटेल सहायक(पाचौँ) वडा सचिव,८ न‌ं वडा कार्यालय ९८०२७३४०६५
टिकाराम खतिवडा कार्यालय सहयाेगी ७ न‌ं वडा कार्यालय ९८२५९३३०४०
धर्मेन्द्रकुमार साहू सहायक (चौथो) दर्ता चलनी इकाइ,नगर कार्यपालिकाको कार्यालय
मनाेज रानामगर कार्यालय सहयाेगी २ न‌ं वडा कार्यालय
मतिमाया खवास कार्यालय सहयाेगी ३ न‌ं वडा कार्यालय
पवित्रा बास्काेटा सहायक महिला विकास निरिक्षक वडा सचिव वडा नं ५ ९८४४६५१३४२
जाेगेन्द्र मल्लिक कुचिकार
गिता हरिजन मल्लिक कुचिकार
शिवलाल चाैधरी कार्यालय सहयाेगी
पदमलाल राई पशु विकास अधिकृत पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा ९८५२६८१०४४
मिना अधिकारी नायब प्राविधिक सहायक(कृषि) ९८४४६४७९८७
सावित्रा कार्की कार्यालय सहयाेगी
माया बस्नेत अनमी
बन्दना भट्टराई अनमी
जुनिता अधिकारी अनमी ९८६२६७८३६५
राेशन बस्नेत अहेव
भगवती कार्की महत कम्प्युटर अपरेटर ३ न‌ं वडा कार्यालय ९८१७९४२७९५
हेमनारायण चाैधरी सुरक्षा गार्ड ९८१५०६७९६७
दुर्गा नेपाल कार्यालय सहयाेगी ९८१५०१४४८९
खगेन्द्र बहादुर लिङदेन सहायक (चौथो) वडा सचिव १ नं वडा कार्यालय ९८५२६७१८६४
सिता मल्लिक कार्यालय सहयाेगी ९८१६०९३५३६
नेत्र प्रसाद भट्टराई सुरक्षा गार्ड ९८१६०१६२०१
बेगेन्द्र राई जे सी बी चालक ९८१७९२२८११
राजकुमार परियार हेब्बी सवारी चालक ९८१६९२०८४५
मुकुन्द बस्नेत सि अ हे व अधिकृत स्वास्थ्य शाखा ९८०७९६४१८०
कमल राज पाैड्याल सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५२६७९२४०
चुडामणी खनाल सह–लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४२६५६०३९
निरज अधिकारी इन्जिनियर प्राविधिक शाखा 9852645502
सन्जय मल्लिक कुचिकार ९८०६०८५८३०
लिला कुमार निराैला हलुका सवारी चालक ९८०१४५१९९१
हिमराज सेडाई सुचना अधिकारी सूचना अधिकारी ९८५२६७७३६२
बिनाेद खनाल सुचना प्रबिधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ९८१४९६१९१९
तिवेन्द्र अधिकारी सहायक(पाचौँ) प्रमुख,जिन्सी शाखा ९८१८०६२०८४
डेनजनी आचार्य प्रशासकीय अधिकृत कर तथा राजश्व प्रशासन ९८५२६७४३७२
बसन्त बुढाथाेकी कम्प्युटर अपरेटर याेजना तथा अनुगमन शाखा ९८४२६९७०३९
चिरन्जिवी खवास अमिन नापी 9844660630
मुना सुवार निराैला सहायक (चौथो) वडा सचिव,११ न‌ं वडा कार्यालय 9844065434
कृष्ण नेपाल सहायक (चौथो) वडा सचिव,१० न‌ं वडा कार्यालय ९८४४६८६१०५
सुरज राजव‌शी सहायक (चौथो) वडा सचिव,४ न‌ं वडा कार्यालय 9815977100
प्रदिपकुमार पुरी सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५२६८००००
छविरणम पाेखरेल अ.सव.इन्जिनियेर प्राविधिक शाखा ९८५२६७४५४४