Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
ताेयानाथ रेग्मी उप सचिव शिक्षा युवा तथा खेलकुद
पदमलाल रार्इ पशु विकास अधिकृत ९८५२६८१०४४
Pankaj Bhurtel Chief Executive Officer arjundharamun@gmail.com 9852633111
Chudamani Khanal Assistant Accountant 9842656039
Tulashi Prasad Bhandari Junior Officer 9842623443
Begendra Rai JCB Driver 9817922811
डेनजनी अाचार्य शाखा अधिकृत कर तथा राजश्व प्रशासन 023-465502
अर्जुनप्रसाद अाचार्य वडा सचिव ११ न‌ं वडा कार्यालय
गाेपाल प्रसार्इ वडा सचिव १० न‌ं वडा कार्यालय
राेशन बस्नेत अहेव
धनबहादुर खड्का वडा सचिव ६ न‌ं वडा कार्यालय
सावित्रा दाहाल पशु स्वास्थ्य प्राविधिक
भारध्वजलाल कर्ण श्राेत व्यक्ति
भगवती कार्की महत कम्प्युटर अपरेटर ३ न‌ं वडा कार्यालय ९८१७९४२७९५
गाेपाल रिजाल ना.सु वडा सचिव वडा न‌ं २
सस्मिता लुर्इटेल वडा सचिव ८ न‌ं वडा कार्यालय ९८०२७३४०६५
धनेन्द्र पराजुली ना.प.से.प्रा ९८१४९०६८९८
चुडामणि निराैला वडा सचिव १ न‌ं वडा कार्यालय ९८४९६२२४९३
पवित्रा बास्काेटा सहायक महिला विकास निरिक्षक महिला तथा बालबालिका शाखा ९८४४६५१३४२
माया बस्नेत अनमी
मिना अधिकारी कृषि प्राविधिक
धर्मेन्द्रकुमार साहू खरिदार ७ न‌ं वडा कार्यालय
शान्ता गड्ताैला कट्टेल वडा सचिव ९ न‌ं वडा कार्यालय
अर्जुनप्रसाद अधिकारी वडा सचिव ३ न‌ं वडा कार्यालय ९८४२७१३२२०
चिरन्जिवी खवास अमिन नापी 9844660630
जुनिता अधिकारी अनमी
मुना सुवार निराैला खरिदार ७ न‌ं वडा कार्यालय 9844065434
राजविक्रम खड्का खरिदार जिन्सी व्यवस्थापन 9807930040
बन्दना भट्टरार्इ अनमी
सुरज राजव‌शी वडा सचिव ४ न‌ं वडा कार्यालय mesurajvai56@gmail.com 9815977100
साैजन कटुवाल खरिदार प्रशासन तथा सामाजिक सुरक्षा saujanya.anubhav@gmail.com 9801408267
ध्रुवकुमार पाैडेल खरिदार शिक्षा युवा तथा खेलकुद dhurba530013@gmail.com 9855033067
देबेन्द्र सुवेदी वडा सचिव ५ न‌ं वडा कार्यालय 9843255814
टेकबहादुर तामाङ्ग कार्यालय सहयाेगी
हेमनारायण चाैधरी सुरक्षा गार्ड ९८१५०६७९६७
जानुका कुँवर कार्यालय सहयाेगी
दुर्गा नेपाल कार्यालय सहयाेगी ९८१५०१४४८९
टिकाराम खतिवडा कार्यालय सहयाेगी ७ न‌ं वडा कार्यालय ९८१७९६६३५०
मनाेज रानामगर कार्यालय सहयाेगी २ न‌ं वडा कार्यालय
मतिमाया खवास कार्यालय सहयाेगी ३ न‌ं वडा कार्यालय
सावित्रा कार्की कार्यालय सहयाेगी
शिवलाल चाैधरी कार्यालय सहयाेगी
लिला कुमार निराैला हलुका सवारी चालक ९८०१४५१९९१
गिता हरिजन मल्लिक कुचिकार
जाेगेन्द्र मल्लिक कुचिकार
Niraj Adhikari Engineer adhniraj@gmail.com 9852645502
Mukunda Basnet Health Sector Head 9807964180
Chandra Bhan Gupta Assistant Accountant cbgupta430@gmail.com 9846192430
Tibendra Adhikari Junior Officer tibendraadhikari@gmail.com 9818062084
Pradip Kumar Puri Sub Engineer 9852680000
khagendra Bahadur Lingden Kharidar lingdenkhagendra@gmail.com 9852671864
Chhabiraman Pokhrel Ast. Sub-Engineer 9852674544
Saujan Katuwal Kharidar saujanya.anubhav@gmail.com 9801408267
Rajkumar Pariyar Heavy Driver 9816920845
Binod Khanal IT Officer binod.iiht1@gmail.com 9814961919
Raju Parajuli Ayurved Health Assistent rajuparajuli46@gmail.com 9806018657
Shalik Ram Bhattarai Planning Officer shalikbhattarai@gmail.com 9842637855
Himraj Sedhai Senior Program Planning Officer sedaihimraj@gmail.com 9852677362
Netra Prasad Bhattarai Security Guard 9816016201
Kamal Raj Poudyal Sub Engineer kpoudyal85@gmail.com 9852679240
Balkrishna Nepal Assistant Accountant balkrishnanepal1971@gmail.com 9842686970
Krishna Nepal Kharidar krishnanepal50@gmail.com 9844686105
Basant Budhathoki Computer Operator basanbudathoki@gmail.com 9842697039
Sita Mallik Office helper 9816093536